Mamy Certyfikat Srebrnego Dekoratora

Certyfikat Srebrnego Dekoratora

Wraz z początkiem 2017 roku Manufaktura Wnętrz może pochwalić się certyfikatem Srebrnego Dekoratora firmy Fox Dekorator. Przyznawany,po ukończeniu dwudniowego szkolenia, certyfikat ma dla nas duże znaczenie. Potwierdza znajomość technik dekoracyjnych, ale ma też wartość marketingową.

Od początku istnienia firmy opieraliśmy swoje usługi dekoracyjne o materiały Foxa. Staramy się śledzić aktualne trendy w wykończeniu ścian, zauważamy nowe propozycje materiałów wykończeniowych oferowane na rynku. Dla firmy z dużym doświadczeniem w tynkach dekoracyjnych udział w podstawowym szkoleniu może wydawać się stratą czasu. Zdecydowaliśmy się na to szkolenie, gdyż uznaliśmy to za świetną okazję do wymiany doświadczeń.

Z powodu dużego zainteresowania, nie jest łatwo zapisać się na szkolenie organizowane przez Foxa. Pierwsze z dwóch szkoleń z technik dekoracyjnych na materiałach firmy Fox obejmuje podstawowe techniki. Jest to zarazem obowiązkowy wstęp do kolejnego szkolenia, obejmującego bardziej zaawansowane techniki dekoracyjne.

Chęć udziału w szkoleniu może zgłosić każda firma remontowo-budowlana mająca kontakt z przedstawicielem handlowym firmy. Lokalni handlowcy Fox Dekorator udzielą informacji o dostępności szkoleń. Niewielkie, jak na szkolenie, wpisowe w wysokości 100 złotych zwraca się kilkukrotnie. Każdy przeszkolony uczestnik otrzymuje materialny bonus od firmy, firmowy kombinezon roboczy, wychodzi bogatszy o nowe umiejętności i może pochwalić się tytułem Srebrnego Dekoratora firmy Fox Dekorator.

Jak wspomniałem na początku, certyfikat ma jeszcze znaczenie marketingowe. Wykonawca tynków dekoracyjnych nie brzmi, choćby na stronie internetowej, tak dobrze jak certyfikowany wykonawca tynków dekoracyjnych.

(0 Votes)

Kontakt

Manufaktura Wnętrz

kontakt@manufakturawnetrz.pl

Manufaktura Wnętrz

Firma Manufaktura Wnętrz działa w branży budowlanej. Specjalizujemy się w remontach i wykończeniu domów. Pracujemy na Dolnym Śląsku w okolicach Świdnicy, Świebodzic i Wałbrzycha. Czasem piszemy do branżowej prasy. Prowadzimy firmowego bloga.