Malowanie natryskowe

Malowanie dużych obiektów, szkół i nowych mieszkań

Największą zaletą malowania natryskowego jest szybkość tej metody. Chociaż do obsługi agregatu, przy malowaniu dużych powierzchni zazwyczaj potrzebne są dwie wykwalifikowane osoby to osiągana wydajność pracy pozwala zmniejszyć koszty.

Malowanie mieszkań natryskiem

Malowanie agregatem nie musi oznaczać malowania przemysłowego. Agregat hydrodynamiczny nadaje się do malowania natryskowego wnętrz mieszkań i domów. Malowanie natryskowe w mieszkaniach przyspiesza pracę ale nie w takim stopniu jak by się wydawało. Czas zaoszczędzony na malowaniu trzeba przeznaczyć na staranne przygotowanie pomieszczeń przed malowaniem. Farba pod wysokim ciśnieniem wydostaje się z dyszy pistoletu w postaci aerozolu, w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu i ustawionych na maszynie parametrów może to powodować znaczne zapylenie. Konieczne jest zatem dokładne zabezpieczenie podłóg i elementów bezpośrednio narażonych na kontakt z farbą. Metoda malowania natryskowego najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach jeszcze nie umeblowanych bez podłóg i osprzętu elektrycznego. Kiedy czas oddania obiektu ma duże znaczenie malowanie natryskiem pozwala przyspieszyć całą inwestycję.

(0 Votes)

Kontakt

Manufaktura Wnętrz

kontakt@manufakturawnetrz.pl

Manufaktura Wnętrz

Firma Manufaktura Wnętrz działa w branży budowlanej. Specjalizujemy się w remontach i wykończeniu domów. Pracujemy na Dolnym Śląsku w okolicach Świdnicy, Świebodzic i Wałbrzycha. Czasem piszemy do branżowej prasy. Prowadzimy firmowego bloga.