Tynki dekoracyjne

beton, rdza industrialna, stiuki

Tynki dekoracyjne to cała gama różnych efektów dekoracyjnych, to nie tylko wyraźne i kolorowe tynki strukturalne to też delikatne stiuki, szlachetne trawertyny i egzotyczny tadellakt. Dzięki różnorodności dostępnych materiałów zwykłe ściany możemy zmienić w potężne betonowe płyty a gipsowe zabudowy kominków w lśniące marmury.

Na blogu piszemy jak samodzielnie wykonać beton dekoracyjny. Jeśli nie masz czasu lub szukasz podwykonawcy to zapraszamy do kontaktu.

Beton dekoracyjny

To zadziwiające że po wielu latach narzekań na betonowe płyty beton staje się teraz popularną elegancką dekoracją. Tynk dekoracyjny beton można z powodzeniem stosować na duże ściany klatek schodowych, wprowadzając oddzielające paski można uzyskać realistyczny efekt betonowych płyt. Beton dekoracyjny w połączeniu z prawdziwym drewnem tworzy niepowtarzalny klimat.

Rdza industrialna

 

Taddelakt

Egzotyczny, wyjątkowy, rzadko spotykany tynk pochodzenia marokańskiego. Świetnie nadaje się do łazienek, nawet w strefach mokrych i kuchni nad blaty robocze gdzie z powodzeniem zastępuje kafle.

(0 Votes)

Kontakt

Manufaktura Wnętrz

kontakt@manufakturawnetrz.pl

Manufaktura Wnętrz

Firma Manufaktura Wnętrz działa w branży budowlanej. Specjalizujemy się w remontach i wykończeniu domów. Pracujemy na Dolnym Śląsku w okolicach Świdnicy, Świebodzic i Wałbrzycha. Czasem piszemy do branżowej prasy. Prowadzimy firmowego bloga.