Beton dekoracyjny

Tynki dekoracyjne i ozdabianie ścian

Tynki dekoracyjne to cała gama różnych efektów dekoracyjnych, to nie tylko wyraźne i kolorowe tynki strukturalne to też delikatne stiuki, szlachetne trawertyny i egzotyczny tadellakt. Dzięki różnorodności dostępnych materiałów zwykłe ściany możemy zmienić w potężne betonowe płyty a gipsowe zabudowy kominków w lśniące marmury.

Farby dekoracyjne

Farby dekoracyjne dają nowe możliwości ozdabiania ścian, w połączeniu z tynkami dekoracyjnymi możemy tworzyć unikalne dekoracje ścienne.

Jakie tynki dekoracyjne i robimy, jakie efekty uzyskujemy farbami?

  • Tynk dekoracyjny trawertyn - z wyglądu troszkę przypomina prawdziwy kamień - trawertyn. Trawertyn ma szerokie możliwości zastosowań, jest jednym z najtwardszych tynków dekoracyjnych.
  • Stiuki - lśniąca ozdobna powłoka przypominająca marmur, jednak nie jest to imitacja marmurów jak "stiuk polerowany".
  • Taddelakt - egzotyczny, wyjątkowy, rzadko spotykany tynk pochodzenia marokańskiego. Świetnie nadaje się do łazienek, nawet w strefach mokrych i kuchni nad blaty robocze gdzie z powodzeniem zastępuje kafle.
  • Tynki strukturalne - różne efekty dekoracyjne wykonane z gipsu, tynków mineralnych i gotowych produktów dekoracyjnych dostępnych w sprzedaży.
  • Beton dekoracyjny - To zadziwiające że po wielu latach narzekań na betonowe płyty beton staje się teraz popularną elegancką dekoracją. Tynk dekoracyjny beton można z powodzeniem stosować na duże ściany klatek schodowych, wprowadzając oddzielające paski można uzyskać realistyczny efekt betonowych płyt. Beton dekoracyjny w połączeniu z prawdziwym drewnem tworzy niepowtarzalny klimat.
Jak możemy zmienić Twoje ściany?
Telefon: 504 203 090
 
Pozdrawiamy Manufaktura Wnętrz