Remont mieszkania sam się nie zrobi

Remonty mieszkań

Usługi w zakresie remontów mieszkań, domów i biur

Chcesz zamienić stare mieszkanie w nowoczesny apartament, lokal na wynajem czy po prostu chcesz je odnowić i dostosować do swoich potrzeb? Zajmiemy się modernizacją Twojego mieszkania. 

Przeprowadzimy niezbędne prace od sufitów po podłogi, instalację wodną, kanalizacyjną i elektryczną. Wyprostujemy krzywe ściany, wypoziomujemy sufity, zmienimy podłogi.

Dobrze radzimy sobie z wykończeniem nowych mieszkań. Doradzimy w zakresie wyboru technologi.

Doświadczenie w remontach wnętrz

Generalny remont starego mieszkania nie jest łatwym zadaniem. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować zlecenia remontowe z uwzględnieniem nowoczesnych standardów. Oferujemy pomoc i doradztwo podczas realizacji zlecenia.

 

W zakresie remontów mieszkań:

  • ścianki działowe
  • sufity podwieszane
  • równanie ścian
  • malowanie
  • przeróbki instalacji
  • układanie paneli

 

Wyremontowane zejście do piwnicy w starym domu
Wyremontowane zejście do piwnicy w starym domu

Świdnica: firmy budowlane

Suche zabudowy, sufity podwieszane

Dzięki zastosowaniu płyt kartonowo-gipsowych możemy tworzyć zabudowy wnęk, budować ścianki działowe i obniżać sufity. Możemy też tworzyć kombinowane zabudowy i wielopoziomowe sufity, wystarczy dobry projekt, odpowiednie narzędzia i doświadczenie w pracy z płytami kartonowo-gipsowymi.

Ściany i sufity

Szpachlujemy, malujemy i tworzymy efekty dekoracyjne w mieszkaniach. Malujemy tradycyjnie i natryskowo.

Łazienki

W łazienkach wykonujemy prace glazurnicze według projektu lub po uzgodnieniu szczegółów ze zlecającym. Montujemy ceramikę łazienkową.

(1 Vote)

Kontakt

Manufaktura Wnętrz

kontakt@manufakturawnetrz.pl

Manufaktura Wnętrz

Firma Manufaktura Wnętrz działa w branży budowlanej. Specjalizujemy się w remontach i wykończeniu domów. Pracujemy na Dolnym Śląsku w okolicach Świdnicy, Świebodzic i Wałbrzycha. Czasem piszemy do branżowej prasy. Prowadzimy firmowego bloga.