Wykończenie wnętrz

domy, mieszkania, biura

Zajmujemy się wykończeniem domów i mieszkań.

Realizujemy szeroki zakres usług w zakresie wykończenia wnętrz z pominięciem prac elektrycznych i parkieciarskich. Nasza firma działa w okolicach Świdnicy, Wałbrzycha i Świebodzic. Pracujemy też za granicą.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować zlecenia na wysokim poziomie. Współpracujemy z architektami i dekoratorami wnętrz.

Oferujemy pomoc i doradztwo podczas realizacji zlecenia.

Chcesz zlecić wykończenie mieszkania, domu lub biura? Zleć to uznanej firmie.

Wiemy, że wykończenie wnętrz to najdłuższy i często najkosztowniejszy etap budowy domu. Doświadczenie firmy wykończeniowej pozwoli przejść Wam ten etap na spokojnie.

Od piwnicy po strych. Pracujemy według projektu architekta wnętrz lub po ustaleniu szczegółów z właścicielem nieruchomości. Kompleksowo wykańczamy łazienki i salony. Układamy glazurę i kamień dekoracyjny. Oferujemy szeroki wachlarz efektów wykończenia ścian.

 

Usługi zakresie wykończenia wnętrz:

  • suche zabudowy
  • sufity podwieszane
  • gładzie szpachlowe
  • malowanie
  • montaż elementów wyposażenia wnętrz
  • prace glazurnicze

Suche zabudowy, sufity podwieszane

Dzięki zastosowaniu płyt kartonowo-gipsowych możemy tworzyć zabudowy wnęk, budować ścianki działowe i obniżać sufity. Możemy też tworzyć kombinowane zabudowy i wielopoziomowe sufity, wystarczy dobry projekt, odpowiednie narzędzia i doświadczenie w pracy z płytami kartonowo-gipsowymi.

Ściany i sufity

Szpachlujemy, malujemy i tworzymy efekty dekoracyjne w mieszkaniach. Malujemy tradycyjnie i natryskowo.

Łazienki

W łazienkach wykonujemy prace glazurnicze według projektu lub po uzgodnieniu szczegółów ze zlecającym. Montujemy ceramikę łazienkową.