Wykończenie mieszkań i domów

Samo się nie zrobi - wezwij firmę

Zajmujemy się wykańczaniem domów i mieszkań.

Realizujemy szeroki zakres usług w zakresie wykończenia wnętrz z pominięciem prac elektrycznych i parkieciarskich. Nasza firma działa w okolicach Świdnicy, Wałbrzycha i Świebodzic. Pracujemy też za granicą.

Masz do wykończenia nowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym, wolnostojącym czy dom? Skontaktuj się z doświadczoną firmą remontowo-wykończeniową.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować zlecenia na wysokim poziomie. Współpracujemy z architektami i dekoratorami wnętrz.

Oferujemy pomoc i doradztwo podczas realizacji zlecenia.

 

Chcesz zlecić wykończenie mieszkania, domu lub biura? Zleć to uznanej firmie.

Wiemy, że wykończenie wnętrz to najdłuższy i często najkosztowniejszy etap budowy domu. Doświadczenie firmy wykończeniowej pozwoli przejść Wam ten etap na spokojnie.

Od piwnicy po strych. Pracujemy według projektu architekta wnętrz lub po ustaleniu szczegółów z właścicielem nieruchomości. Kompleksowo wykańczamy łazienki i salony. Układamy glazurę i kamień dekoracyjny. Oferujemy szeroki wachlarz efektów wykończenia ścian.

 

Usługi zakresie wykończenia wnętrz:

  • suche zabudowy
  • sufity podwieszane
  • gładzie szpachlowe
  • malowanie
  • montaż elementów wyposażenia wnętrz
  • prace glazurnicze
  • wykończenie łazienek
Ściana wykończona tynkiem dekoracyjnym
Ściana wykończona tynkiem dekoracyjnym typu: beton dekoracyjny
Wykończenie salonu z kominkiem
Wykończenie salonu z kominkiem

Suche zabudowy, sufity podwieszane

Dzięki zastosowaniu płyt kartonowo-gipsowych możemy tworzyć zabudowy wnęk, budować ścianki działowe i obniżać sufity. Możemy też tworzyć kombinowane zabudowy i wielopoziomowe sufity, wystarczy dobry projekt, odpowiednie narzędzia i doświadczenie w pracy z płytami kartonowo-gipsowymi.

Wykończenie ścian i sufitów

W zależności od jakości ścian oraz sufitów w Waszym nowym mieszkaniu, dobierzemy odpowiednie technologie wykończeniowe aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Ściany równamy, szpachlujemy, malujemy. Z sufitami robimy podobnie. Obniżymy jeśli potrzeba, wyrównamy, zrobimy gładzie szpachlowe, przeniesiemy punkty świetlne, pomalujemy.

Łazienki

W łazienkach wykonujemy prace glazurnicze według projektu lub po uzgodnieniu szczegółów ze zlecającym. Zapewniamy wysoką jakość wykonanej pracy. Montujemy kabiny prysznicowe i ceramikę łazienkową. Dokonamy drobnych przeróbek hydraulicznych według projektu łazienki.

(2 Votes)

Kontakt

Manufaktura Wnętrz

kontakt@manufakturawnetrz.pl

Manufaktura Wnętrz

Firma Manufaktura Wnętrz działa w branży budowlanej. Specjalizujemy się w remontach i wykończeniu domów. Pracujemy na Dolnym Śląsku w okolicach Świdnicy, Świebodzic i Wałbrzycha. Czasem piszemy do branżowej prasy. Prowadzimy firmowego bloga.