Stylowe meble i metaliczny efekt płótna na ścianie

Dekoracja ściany - farba Włoskie Impresje

Stylowe meble czy dekoracje ścian nadają niektórym wnętrzom tego niepowtarzalnego charakteru? Zazwyczaj jest to wyjątkowo trafny wybór dekoracji ścian do mebli i elementów wystroju wnętrza. Połączenie metalicznej, półprzezroczystej, srebrnej farby ze stylowymi meblami dało świetny efekt. Zdjęcie przedstawia tylko fragment ściany. Jedynej dekorowanej w pomieszczeniu ale to właśnie tyle, żeby było dobrze. Dodam tylko, że nie planował tego żaden architekt wnętrz.

Efekt lnu to ten rodzaj dekoracji ściany, który pasuje do każdego wnętrza. W nowoczesnym, minimalistycznym apartamencie, czy w klasycznym wnętrzu ta dekoracja z pewnością będzie pasować. Ważniejszy jest dobór koloru farby podkładowej i koloru farby dekoracyjnej.

Efekt z pozoru prosty do wykonania. Z pozoru, bo warunki otoczenia, podkład, długość ściany mają wpływ na pracę z farbą.

W tym przypadku użyliśmy farby firmy Dekoral "Włoskie Impresje" w kolorze srebrnym nazywanym Arrivederci. Dekoral zaczerpnął pomysł na produkt właśnie z Włoch, gdzie tradycje dekoracji ścian sięgają daleko w przeszłość.

Więcej efektów dekoracyjnych z użyciem farby "Włoskie Impresje" można zobaczyć w naszej galerii.

(1 Vote)

Kontakt

Manufaktura Wnętrz

kontakt@manufakturawnetrz.pl

Manufaktura Wnętrz

Firma Manufaktura Wnętrz działa w branży budowlanej. Specjalizujemy się w remontach i wykończeniu domów. Pracujemy na Dolnym Śląsku w okolicach Świdnicy, Świebodzic i Wałbrzycha. Czasem piszemy do branżowej prasy. Prowadzimy firmowego bloga.