Usługi

Suche zabudowy i sufity podwieszone

Dzięki zastosowaniu płyt kartonowo-gipsowych możemy tworzyć zabudowy wnęk, budować ścianki działowe i obniżać sufity. Możemy też tworzyć kombinowane zabudowy i wielopoziomowe sufity, wystarczy dobry projekt, odpowiednie narzędzia i doświadczenie w pracy z płytami kartonowo-gipsowymi. 

Zobacz nasze realizacje suchych zabudów w galerii.

Ścianki działowe

Budowa ścianki działowej z płyt "regipsowych" nie jest skomplikowana jednak wymaga znajomości kilku zasad. Trzeba też dobrze znać przeznaczenie ścianki. 

 

Ścianki działowe, suche zabudowy, podwieszane sufity?
Telefon: 504 203 090
Manufaktura Wnętrz
Hala sportowa w szkole

Tam gdzie liczy się dobra jakość w rozsądnym czasie i cenie warto zatrudnić Manufakturę Wnętrz. Dzięki doświadczeniu i opracowanym systemom pracy z zastosowaniem maszyn i odpowiednich technologii jesteśmy w stanie konkurować z kilkuosobowymi ekipami. 

Przy remontach szkół i podobnych obiektów stosujemy materiały wysokiej jakości, odrzucamy produkty słabe bo wiemy że taka oszczędność jest iluzoryczna. Doradzamy w wyborze rozwiązań i materiałów, do remontu podchodzimy rzetelnie z realnym kosztorysem. 

Szukasz ekipy która w rozsądnej cenie przeprowadzi remont?

Telefon: 504 203 090

Pozdrawiamy Manufaktura Wnętrz

Malowanie hoteli i restauracji

 Strefy funkcjonalne w hotelach, restauracjach i podobnych obiektach wymagają zastosowania specjalnych rozwiązań. Ściany i sufity w tych miejscach narażone są na oddziaływanie różnych czynników co doprowadza do wcześniejszego zużywania się powłok malarskich. Osobny problem tworzy intensywny ruch związany z funkcjonowaniem obiektu. Czynniki te sprawiają że remonty pomieszczeń funkcjonalnych są trudne i kłopotliwe dla funkcjonowania całego obiektu.

Rozwiązania jakie proponuje Manufaktura Wnętrz to elastyczność czasu pracy i zastosowanie produktów dzięki którym wydłuża się czas między następnymi remontami.

 

Co możemy dla Ciebie pomalować?
Telefon: 504 203 09
 
Pozdrawiamy Manufaktura Wnętrz
Beton dekoracyjny

Tynki dekoracyjne i ozdabianie ścian

Tynki dekoracyjne to cała gama różnych efektów dekoracyjnych, to nie tylko wyraźne i kolorowe tynki strukturalne to też delikatne stiuki, szlachetne trawertyny i egzotyczny tadellakt. Dzięki różnorodności dostępnych materiałów zwykłe ściany możemy zmienić w potężne betonowe płyty a gipsowe zabudowy kominków w lśniące marmury.

Farby dekoracyjne

Farby dekoracyjne dają nowe możliwości ozdabiania ścian, w połączeniu z tynkami dekoracyjnymi możemy tworzyć unikalne dekoracje ścienne.

Jakie tynki dekoracyjne i robimy, jakie efekty uzyskujemy farbami?

  • Tynk dekoracyjny trawertyn - z wyglądu troszkę przypomina prawdziwy kamień - trawertyn. Trawertyn ma szerokie możliwości zastosowań, jest jednym z najtwardszych tynków dekoracyjnych.
  • Stiuki - lśniąca ozdobna powłoka przypominająca marmur, jednak nie jest to imitacja marmurów jak "stiuk polerowany".
  • Taddelakt - egzotyczny, wyjątkowy, rzadko spotykany tynk pochodzenia marokańskiego. Świetnie nadaje się do łazienek, nawet w strefach mokrych i kuchni nad blaty robocze gdzie z powodzeniem zastępuje kafle.
  • Tynki strukturalne - różne efekty dekoracyjne wykonane z gipsu, tynków mineralnych i gotowych produktów dekoracyjnych dostępnych w sprzedaży.
  • Beton dekoracyjny - To zadziwiające że po wielu latach narzekań na betonowe płyty beton staje się teraz popularną elegancką dekoracją. Tynk dekoracyjny beton można z powodzeniem stosować na duże ściany klatek schodowych, wprowadzając oddzielające paski można uzyskać realistyczny efekt betonowych płyt. Beton dekoracyjny w połączeniu z prawdziwym drewnem tworzy niepowtarzalny klimat.
Jak możemy zmienić Twoje ściany?
Telefon: 504 203 090
 
Pozdrawiamy Manufaktura Wnętrz
Remonty i wykończenia wnętrz

Świadczymy usługi remontowe w Wałbrzychu i okolicach ale wykonujemy też remonty we Wrocławiu i okolicach.

Zajmujemy się wykończeniem i remontami wnętrz, tworzymy ścienne efekty dekoracyjne takie jak tynki strukturalne, stiuki, trawertyny. Modernizujemy stare mieszkania. Przede wszystkim malujemy. Malujemy tradycyjnie, natryskiem, specjalistycznie. Wykonujemy też gładzie gipsowe na tynkach maszynowych. Remontujemy, odświeżamy, malujemy - mieszkania, domy, hotele i restauracje.

 

  • modernizacje mieszkań
  • remonty mieszkań
  • przebudowy

 

Remontujemy i malujemy w okolicach:

Wałbrzycha, Wrocławia i Świdnicy oraz w okolicach tych miast. 

Zleć remont profesjonalistom.
Telefon: 504 203 090
Pozdrawiamy Manufaktura Wnętrz